Lokalita


Vyškov, Joklova

Lokalita Vyškov, Joklova se nachází asi 700m východně od vyškovského náměstí v nově zastavovaném území a je určena pro výstavbu 18 rodinných domů na rovinatém pozemku v blízkosti středu města Vyškova. Konkrétně se jedná o výstavbu 12 rodinných domů na klíč a prodej 6 zasíťovaných stavebních pozemků.

Plánované dokončení:

 

Rodinné domy jsou k dispozici ve čtyřech provedeních:

typ domu podlahová plocha zdroj vytápění
JUNIOR 67m² + garáž 30m² elektrokotel
JUNIOR XL 90m² + garáž 30m² tepelné čerpadlo
RODINA 97m² + garáž 33m² tepelné čerpadlo
RODINA XL 169m² + garáž 33m² tepelné čerpadlo

 

Výhody lokality:

 

 

Vyškov

Vyškov má rozlohu více než 5 000 ha, počet obyvatel se pohybuje kolem 21 000. Centrum města leží v nadmořské výšce 245m a trojúhelníkové Masarykovo náměstí pošlo v 1. polovině 90. let celkovou rekonstrukcí, kdy byla vytvořena pěší zóna.

Ve městě je rozvinuta síť mateřských, základních, středních škol a učilišť, k významným vzdělávacím institucím patří bezpochyby i Základní umělecká škola, Knihovna Karla Dvořáčka nebo Dům dětí a mládeže. Dění ve Vyškově obohacují svou prospěšnou činností desítky neziskových organizací v oblasti sociálních služeb, kultury, sportu aj.

Ze zdravotnických zařízení můžeme zmínit Nemocnici s poliklinikou, zdravotnické zařízení ANGIS.

Na okrajích města jsou vybudovány průmyslové zóny (Sochorova, Nouzka, ...) Úroveň nezaměstnanosti na Vyškovsku se pohybuje kolem 3,5% a dlouhodobě se drží pod celostátním průměrem míry nezaměstnanosti.

Občané i návštěvníci Vyškova mají k dispozici široké možnosti kulturního vyžití:

 

Sportovní zařízení:

 

Více na www.vyskov.cz

 

 

 

Jaroslav HÁJEK, projekt manager, T 517 317 543, M 777 738 227, E j.hajek@trasko.cz

 

Postup výstavby Joklova